KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14975176

nr 1497 5176

Irina Garamaj Stadig

(f. 1952), Sverige

Signerad, akvarell. Bladets mått: 52x36 cm, yttermått inklusive ram: 73x52 cm

Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.

måndag 24 oktober 2022
kl 20:07:59

Irina Garamaj Stadig

Läs mer om Irina Garamaj Stadig